Fotogalerie

Vzorkovna
Vzorkovna
Vzorkovna

O NÁS

Firma JUPEKO byla založena jako sdružení dvou fyzických osob v roce 1991. Základním jměním byla jedna ojetá dodávka, brašna s nářadím a vysoké pracovní nasazení. S přibývajícími zakázkami došlo jak k ekonomickému, tak personálnímu rozvoji firmy a byla zřízena vzorková prodejna v Rudolfovské ulici. V roce 1996 došlo k rozchodu zakladatelů firmy a od té doby stojí v jejím čele pan Julius Trča.

Trvale spolupracujeme se stavebními firmami, bytovými architekty a designéry. Každým rokem realizujeme cca 320 akcí, které představují 18 – 22 000 m2 podlahové plochy. Podstatnou část našeho obratu tvoří zakázky našich stálých klientů včetně těch kteří přijdou na doporučení. V zájmu neustálého zkvalitňování našich služeb se firma v roce 2005 přestěhovala do nově zrekonstruovaných prostor OC Vltavín na sídlišti Vltava střed v Českých Budějovicích. Zde bylo na ploše 170 m2 otevřeno podlahové studio. Z důvodu stále rostoucí poptávky po korkových podlahách jsme v přízemí téhož objektu otevřeli v listopadu roku 2007 na ploše 60 m2 vzorkovnu korkových podlah.

V zájmu ucelené nabídky jsme tuto vzorkovnu v březnu roku 2010 přestěhovali do 1. patra, kde na ploše cca 250 m2 nabízíme téměř veškerý sortiment prodávaných podlahových krytin, které dodáváme a provádíme jejich odbornou pokládku.

Mezi významné akce v roce 2011 můžeme zařadit výměnu podlahových krytin na pracovištích ambulantní kliniky PK JIH v Českých Budějovicích, rekonstrukci podlah společenského sálu a kancelářských prostor OÚ Žabovřesky, sportovní podlahy značky Tarkett ve Fitness 14 - Č. Budějovice, výměna kobercových čtverců Fitness centra Delfín - Č. Budějovice, dodávka a montáž vinylové podlahy Thermofix a protiskluzné podlahoviny Altro MŠ Zliv, kompletní rekonstrukce textilních a parketových podlah v objektu ČEZ a.s. Hluboká nad Vltavou, dodávka a montáž podlahoviny Tarkett Mipolam 3000 ve firmě Data Partner - Č. Budějovice, dodávka a montáž masivní korkové podlahy restaurace Vendeta - Č. Budějovice.