PLOVOUCÍ PODLAHY

Podlaha - základ místnosti

Podlaha svou plochou tvoří dominantu – může opticky zvětšit či zmenšit, umocnit účel místnosti. Hlavně při nevhodnosti nebo rychlém poškození může přinést zbytečné zvýšené náklady na výměnu a technické komplikace. Při rekonstrukci nebo výstavbě nových místností je vždy třeba velmi rozumně uvážit účel i frekvenci použití. Ať již zvolíte plovoucí podlahy či linoleum, je podlaha základem a rozhodně se nevyplatí šetřit a spoléhat na provizorní řešení.

Rozumná volba nejen podle vzhledu, ale i účelu

Dřevěné podlahy se vyznačují dlouhou životností, mají vynikající tepelné a zvukové izolační vlastnosti a velmi dobře vypadají. Ideální jsou pro obývací pokoje a ložnice. Stejný design a estetický efekt vám dovolí i podlahy laminátové. Jsou navíc vhodnější pro podlahové vytápění. Stále oblíbenější jsou i s ohledem na rychlost pokládky a velmi nízkou cenu. Je třeba dobře uvážit možnost výše vaší investice a očekávaná délka výdrže podlahy.

Pro místa s živějším zatížením častěji zákazníci volí jiné typy. Novinkou, která si díky novým oživujícím designům, získává rovněž mnoho zájemců je korek. Velmi dobře izoluje teplo i zvuk. Má nízkou tepelnou vodivost a je nepřekonatelně pevný a odolný vůči mechanickému poškození, je odolný i chemicky. Jeho využití je bez problémů možné i v mateřských školách či kancelářích. Pro místa, kde je třeba udržet vysokou úroveň hygieny a odolnost vůči oděru, jsou klasické podlahy z PVC. Výhodou je škála vzorů i barev a velmi nízká cena. Vyšší variantou je pak přírodní linoleum. Je sice dražší, nicméně garantuje životnost až 50 let.

Ideální poměr přiměřené ceny a dlouhé trvanlivosti

Výběru správného typu podlahy se nemusíte bát. Pro jakoukoliv místnost vám rádi pomůžeme zvolit ideální variantu v maximálně kvalitním zpracování a za přijatelnou cenu ve všech kategoriích. Díky dlouholetému působení v oboru jsme se již setkali s dostatkem příležitostí a rozmanitostí požadavků. Rádi vám přispějeme zkušeným názorem či konzultací. Předložíme vám kompletní sortiment pro dřevěné, korkové, plovoucí podlahy. Naši nabídku samozřejmě doplňuje i dostatečná škála koberců všech typů zpracování i barevných variant.